Reklamni materijal za štampu, sublimacija boje, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliesterska sublimacija tkanine za zastave u roli
Reklamni materijal za štampu, sublimacija boje, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliesterska sublimacija tkanine za zastave u roli
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tekstilna folija za sublimaciju boje, pleteni poliester |
| Opis | 100% poliester,Karirano |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 110 g/m² ili prilagođeno |
| Primjena | Fzaostaje,baneri |
| Maksimalna širina | 1-3,2 m |
| Standardna dužina | 100m/110 jardi |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Bez PVC-a, ekološki prihvatljivo
2. Otporno na kidanje
3. RECIKLIRANA pređa se može proizvesti
4. Pojačavanje boja
5. Otporno na gužvanje
Primjena:
1. Pleteni omot
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










