260gsm Materijal za pozadinsko osvjetljenje sa sublimacijom boje Glatki tkani poliester sa odličnim prenosom svjetlosti i performansama boja
260gsm Materijal za pozadinsko osvjetljenje sa sublimacijom boje Glatki tkani poliester sa odličnim prenosom svjetlosti i performansama boja
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Materijal za sublimaciju boje sa pozadinskim osvjetljenjem: glatki tkani poliester |
| Opis | 100% poliester |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | bijela prednja strana i crna zadnja strana |
| Težina | 260 g/m²±5g) |
| Primjena | Vanjski, baner, tkani i pleteni |
| Maksimalna širina | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Kraft papir / tvrda cijev |
Karakteristike:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










