250gsm tkana tkanina za blokiranje za sublimaciju boja, dvostrane blokirajuće zastave
250gsm tkana tkanina za blokiranje za sublimaciju boja, dvostrane blokirajuće zastave
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkana tkanina za blokiranje za sublimaciju boje s obje strane |
| Opis | 100% poliester teksturirana trostruko tkana blokirajuća tkanina |
| Tinta | inkjet štampa, digitalna štampa |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | bijela /crna /bijela struktura |
| Težina | 250 g/m²±5g) |
| Primjena | viseći rukavi, dvostrane bočne zastavice |
| Maksimalna širina | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Standardna dužina | 80m/100m/150m/jumbo rola |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Otporan na plamen
Primjena:
1. Dekoracija doma
2. umjetnička reprodukcija
3. tkanina sa pozadinskim osvjetljenjem
4. svjetlosna kutija
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










