180gsm poliesterska tkanina sa sublimacijskim transferom boje, tkanina sa pozadinskim osvjetljenjem za kutiju za plafonsku rasvjetu
180gsm poliesterska tkanina sa sublimacijskim transferom boje, tkanina sa pozadinskim osvjetljenjem za kutiju za plafonsku rasvjetu
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Poliesterska tkanina, sublimacijski transfer boje, štampa sa pozadinskim osvjetljenjem |
| Opis | 100% poliesterska tkanina za sublimaciju boje |
| Tinta | Sublimacijska tinta/transfer/lateks/UV |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 50-550 g/m²±5g) |
| Primjena | Tkanina za banere/Tkanina za zastave |
| Maksimalna širina | 1-3,2 m |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. Uređenje doma
2. Tekstilni jastuk
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










