125GSM tkanina za pletene mrežaste zastave sublimacijom boje za vanjske mrežaste zastave za plažu
125GSM tkanina za pletene mrežaste zastave sublimacijom boje za vanjske mrežaste zastave za plažu
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zastave od pletene mrežaste tkanine za sublimaciju boje |
| Opis | Mesh, 100% poliester |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 160 g/m²±5g) |
| Primjena | Fzaostaje,Baner sa pozadinskim osvjetljenjem |
| Maksimalna širina | 160/250/320/500cm |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je









