خاسلاشتۇرۇلغان لايىھەلىك پولىئېستېر بوياق سۇبلىماتسىيە بېسىش رەخت كانۋاس
خاسلاشتۇرۇلغان لايىھەلىك پولىئېستېر بوياق سۇبلىماتسىيە بېسىش رەخت كانۋاس
مەھسۇلاتلارنىڭ چۈشەندۈرۈلۈشى:
| مەھسۇلات نامى | پولىئېستېر بوياق سۇبلىماتسىيە بېسىش رەخت كانۋاستىسى |
| چۈشەندۈرۈش | 100% پولىئېستېر |
| سىياھ | سىيا پۈركۈپ بېسىش، رەقەملىك بېسىش |
| قېلىنلىقى | ئوتتۇرا ئېغىرلىق |
| رەڭ | Wسوقۇش |
| ئېغىرلىقى | 110gsm(±5g) |
| قوللىنىش | بايراقلار، كۆرسىتىش، ئالدى يورۇتۇش قاتارلىقلار |
| ئەڭ چوڭ كەڭلىك | 90-250cm |
| ئۆلچەملىك ئۇزۇنلۇق | 80m/100m/150m/چوڭ رول |
| يەتكۈزۈش ۋاقتى | 20-30 خىزمەت كۈنى |
| ئورالما | Hتوقۇلغان خالتىلار ياكى ھاۋا كۆپۈكچىسى پىلاستىنكىلىرى بار ard تۇرۇبىسى |
ئالاھىدىلىكلىرى:
1.PVCسىز / فىتالاتسىز
2. كۆز ياشلىرىغا چىداملىق
3. ئۇلترابىنەفشە نۇرىغا قارشى
4. ئېكولوگىيىلىك
5. ياخشى سىڭىپ كىرىش
قوللىنىش:
1. ئۆي بېزەش
2. سەنئەت كۆپەيتىش
3. ئارقا يورۇتۇلغان رەخت
4. چىراغ قۇتىسى
ئۇچۇرىڭىزنى بۇ يەرگە يېزىپ بىزگە ئەۋەتىڭ










