250gsm توقۇلغان توقۇلغان رەخت، بوياق سۇبلىماتسىيەسى ئۈچۈن، قوش تەرەپلىك توقۇلغان بايراقلار
250gsm توقۇلغان توقۇلغان رەخت، بوياق سۇبلىماتسىيەسى ئۈچۈن، قوش تەرەپلىك توقۇلغان بايراقلار
مەھسۇلاتلارنىڭ چۈشەندۈرۈلۈشى:
| مەھسۇلات نامى | ئىككى تەرەپلىك بوياق سۇبلىماتسىيەسى ئۈچۈن توقۇلغان توسۇق رەخت |
| چۈشەندۈرۈش | %100 پولىئېستېر تېكىستۇرلانغان ئۈچ خىل توقۇلغان توسۇق رەخت |
| سىياھ | سىيا پۈركۈپ بېسىش، رەقەملىك بېسىش |
| قېلىنلىقى | ئوتتۇرا ئېغىرلىق |
| رەڭ | ئاق / قارا / ئاق قۇرۇلما |
| ئېغىرلىقى | 250 گرام/مېتىر (±5g) |
| قوللىنىش | ئاسما يەڭلەر، قوش يان بايراقلار |
| ئەڭ چوڭ كەڭلىك | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| ئۆلچەملىك ئۇزۇنلۇق | 80m/100m/150m/چوڭ رول |
| يەتكۈزۈش ۋاقتى | 20-30 خىزمەت كۈنى |
| ئورالما | Hتوقۇلغان خالتىلار ياكى ھاۋا كۆپۈكچىسى پىلاستىنكىلىرى بار ard تۇرۇبىسى |
ئالاھىدىلىكلىرى:
1.PVCسىز / فىتالاتسىز
2. كۆز ياشلىرىغا چىداملىق
3. ئۇلترابىنەفشە نۇرىغا قارشى
4. ئېكولوگىيىلىك
5. ئوت ئۆچۈرۈش دورىسى
قوللىنىش:
1. ئۆي بېزەش
2. سەنئەت كۆپەيتىش
3. ئارقا يورۇتۇلغان رەخت
4. چىراغ قۇتىسى
ئۇچۇرىڭىزنى بۇ يەرگە يېزىپ بىزگە ئەۋەتىڭ










