100D Pongee-flaggtyg Sublimeringsfärgning Direkt bläckstråle 100gsm polyesterblankt tyg Mjukt, lätt att sy flaggtyg
100D Pongee-flaggtyg Sublimeringsfärgning Direkt bläckstråle 100gsm polyesterblankt tyg Mjukt, lätt att sy flaggtyg
Produktbeskrivning:
| Produktnamn | Sublimeringsfärgning av flaggtyg med direkt bläckstråleskrivare 100 g/m² |
| Beskrivning | 100 % polytestare |
| Bläck | Direkt färgämnesöverföring, pappersöverföring med färgämnesöverföring |
| Tjocklek | Lättvikt |
| Färg | Wvit |
| Vikt | 68 gsm/70 gsm/75 gsm/100 gsm/110 gsm |
| Ansökan | Flaggar,banderoller,skärmar |
| Maxbredd | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardlängd | 100m/120m |
| Ledtid | 20–30 arbetsdagar |
| Paket | Hhårdrör med vävda påsar eller luftbubbelfilmer |
Drag:
1. Vattentät
2. Rivbeständig
3. Snabbtorkande
4. Vindtät
5. God penetration
Ansökan:
1. nätstängsel
2. Träningskläder
3. fjäderflaggor
4. Utomhus
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss










