Mupumburu wePepa Chena weWholesale wemhando yepamusoro we100gsm Saizi Yakagadzirwa Yakakwira-Transfer Rate Jersey Sublimation Print Fabrics Textiles
Mupumburu wePepa Chena weWholesale wemhando yepamusoro we100gsm Saizi Yakagadzirwa Yakakwira-Transfer Rate Jersey Sublimation Print Fabrics Textiles
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Machira ekudhinda eJersey Sublimation ane mwero wepamusoro |
| Tsananguro | Inoiswa pakuparadzira inki nejira repolyester |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Fkunonoka,mireza |
| Upamhi hwakanyanya | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1.Inodzivirira mvura
2. Inodzivirira kubvaruka
3. Inokurumidza Kuoma
4. Kudzivirira Mhepo
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. Zvipfeko zvinoshingaira
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










