Ruvara rweDya rweRoll Polyester rwakarukwa rweMireza
Ruvara rweDya rweRoll Polyester rwakarukwa rweMireza
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Ruvara rweDya rweRoll Polyester rwakarukwa rweMireza |
| Tsananguro | 100% Polyester,Tambanudza Jira |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu hwakareruka |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 110gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Fkunonoka,mireza |
| Upamhi hwakanyanya | 3.2/5m |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. mireza yegungwa
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










