Mupumburu wePolydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey Chena Fabric yekudhinda Sublimation
Mupumburu wePolydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey Chena Fabric yekudhinda Sublimation
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Mupumburu wepurasitiki wepurasitiki wepurasitiki we100% wePolyester Interlock Jersey Chena wekudhinda pasi pepurasitiki |
| Tsananguro | 100% polyester yakarukwa jira, mesh |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu hwakareruka |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 145gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Awning, Mota, Felt, Bhegi, Mubhedha, Bhurangeti |
| Upamhi hwakanyanya | 58/60" |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. mireza yegungwa
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










