Dhizaini Yakagadzirwa Nepolyester Dhayi Sublimation Yekudhinda Fabric Canvas
Dhizaini Yakagadzirwa Nepolyester Dhayi Sublimation Yekudhinda Fabric Canvas
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Kudhinda Fabric Canvas nePolyester Dhayi Sublimation |
| Tsananguro | 100% Polyester |
| Inki | kudhinda kwe inkjet, kudhinda kwedhijitari |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 110gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Mireza, Kuratidzwa, Kuratidzwa kwepamberi, nezvimwewo |
| Upamhi hwakanyanya | 90-250cm |
| Kureba kwakajairika | 80m/100m/150m/guru guru |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. Kushongedzwa kwemba
2.kuberekazve kweunyanzvi
3.jira rine mwenje wekumashure
4. bhokisi rechiedza
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










