Saizi Yakagadzirwa Yekudhinda Polyester Yemavara Akazara Yekumanikidzana Kwejira Retafura Remhando Yepamusoro reDye-Sublimation reZviratidziro Zvekutengeserana Kwepamba
Saizi Yakagadzirwa Yekudhinda Polyester Yemavara Akazara Yekumanikidzana Kwejira Retafura Remhando Yepamusoro reDye-Sublimation reZviratidziro Zvekutengeserana Kwepamba
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Saizi Yakagadzirwa Yekudhinda Polyester Yemavara Akazara |
| Tsananguro | 100% Polyester |
| Inki | Kudhinda kwekutamisa kunopisa, Kudhinda kwedhijitari, Kudhinda kweSirika Chinovhara |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 150gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Musha, Kunze, Hotera, Muchato, Pati, Mabiko |
| Upamhi hwakanyanya | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. mireza yegungwa
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










