Mupumburu wePepa reDye Sublimation reChina rakadhindwa muGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Mupumburu wePepa reDye Sublimation reChina rakadhindwa muGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Pepa reKutamisa Dhayi Sublimation |
| Tsananguro | 100% Polyester,Tambanudza Jira |
| Inki | Purinda yeSublimation |
| Ukobvu | Huremu hwakareruka |
| Ruvara | Chena Chakachena |
| Huremu | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Zvipfeko, machira, nguo, keteni |
| Upamhi hwakanyanya | 3.2/5m |
| Kureba kwakajairika | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5.Goho repamusoro-soro rekutamisa
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. mireza yegungwa
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










