260gsm Dhayi Sublimation Yakagadzirwa Neruvara Rwakatsetseka Polyester Yakarukwa Nechiedza Chakanaka Uye Ruvara Rwakanaka
260gsm Dhayi Sublimation Yakagadzirwa Neruvara Rwakatsetseka Polyester Yakarukwa Nechiedza Chakanaka Uye Ruvara Rwakanaka
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Dhayi Sublimation Yakagadzirwa Neruvara Rwakatsetseka Polyester Yakarukwa |
| Tsananguro | 100% Polyester |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | kumberi kuchena uye kumashure kutema |
| Huremu | 260gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Kunze, bhana, rakarukwa & rakarukwa |
| Upamhi hwakanyanya | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Bepa reKraft / chubhu yakaoma |
Zvimiro:
1.Inodzivirira mvura
2. Inodzivirira kubvaruka
3. Inokurumidza Kuoma
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. Zvipfeko zvinoshingaira
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










