Jira re250gsm rakarukwa rakavhara jira rekuisa jira pasi pemachira maviri.
Jira re250gsm rakarukwa rakavhara jira rekuisa jira pasi pemachira maviri.
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Jira rakarukwa reBlock-out reDye Sublimation Double Sides |
| Tsananguro | 100% polyester yakagadzirwa nemavara matatu akarukwa |
| Inki | kudhinda kwe inkjet, kudhinda kwedhijitari |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | chimiro chena / dema / chena |
| Huremu | 250gsm(±5g) |
| Kushandiswa | maoko akarembera, mireza miviri yemativi |
| Upamhi hwakanyanya | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Kureba kwakajairika | 80m/100m/150m/guru guru |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Rinodzivirira moto
Kushandiswa:
1. Kushongedzwa kwemba
2.kuberekazve kweunyanzvi
3.jira rine mwenje wekumashure
4. bhokisi rechiedza
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










