180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Repair Backlit Fabric yeCeiling Light Box
180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Repair Backlit Fabric yeCeiling Light Box
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Kudhinda Kwepurasitiki Nejira Rekudhaya Sublimation |
| Tsananguro | Jira re100% Polyester Dhayi Sublimation |
| Inki | Inki/kutamisa dhayi/Latex/UV |
| Ukobvu | Huremu hwakareruka |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 50-550gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Mucheka webhanari/Mureza |
| Upamhi hwakanyanya | 1-3.2m |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. Kushongedza Kwemba
2.Textile-Cushion
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










