125GSM Dhayi Sublimation Yakarukwa Mesh Mureza Wemachira Ekunze Mesh Beach Flags
125GSM Dhayi Sublimation Yakarukwa Mesh Mureza Wemachira Ekunze Mesh Beach Flags
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | Dhayi Sublimation Yakarukwa Mesh Flag Fabric |
| Tsananguro | Mesh, 100% Polyester |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 160gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Fkunonoka,Bhana rine mwenje wekumashure |
| Upamhi hwakanyanya | 160/250/320/500cm |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1. PVC-isina/ Phthalate-isina
2. Inodzivirira kubvaruka
3. anti-UV
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. mireza yegungwa
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri









