100D Pongee Flag Sublimation Dying Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric Nyore Kusona Flag
100D Pongee Flag Sublimation Dying Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric Nyore Kusona Flag
Tsananguro yeZvigadzirwa:
| Zita rechigadzirwa | 100D Pongee Flag Sublimation Dhaying |
| Tsananguro | Oxford,100% Polyester |
| Inki | Kutamisirwa Kwepepa reDye Sub Direct, Kudhinda Kwepepa reDye Sub |
| Ukobvu | Huremu Hwepakati |
| Ruvara | Wkurova |
| Huremu | 100gsm(±5g) |
| Kushandiswa | Kunze, bhana, rakarukwa & rakarukwa |
| Upamhi hwakanyanya | 90-320cm |
| Kureba kwakajairika | 100m/120m |
| Nguva Yekutungamira | Mazuva ekushanda makumi maviri kusvika makumi matatu |
| Pasuru | Hchubhu ye ard ine mabhegi akarukwa kana mafirimu emhepo |
Zvimiro:
1.Inodzivirira mvura
2. Inodzivirira kubvaruka
3. Inokurumidza Kuoma
4. Inoshamwaridzana nezvakatipoteredza
5. Kupinda zvakanaka
Kushandiswa:
1. fenzi ine mesh
2. Zvipfeko zvinoshingaira
3. mireza yeminhenga
4.Kunze
Nyora meseji yako pano woitumira kwatiri










