Pepa Pa'epa'e Fa'atau'oa, Tulaga Maualuga 100gsm, Tele e Mafai ona Fetuuna'i, Ie Lolomi Sublimation Jersey, Tele e Fa'aliliuina, Ie
Pepa Pa'epa'e Fa'atau'oa, Tulaga Maualuga 100gsm, Tele e Mafai ona Fetuuna'i, Ie Lolomi Sublimation Jersey, Tele e Fa'aliliuina, Ie
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Ie lolomi Jersey Sublimation e maualuga le saoasaoa o le fesiitaiga |
| Fa'amatalaga | Fa'aaogaina e fa'asalalau ai le vaitusi ma le ie polyester |
| Vaitusi | Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o, Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Talosaga | Ftuai,fa'ailoga |
| Lautele maualuga | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E le susu
2. Tete'e i Loimata
3. Vave mago
4. Puipuia mai le Matagi
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. Laei Fa'amalositino
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










