Fa'a'ofuofu ie lalagaina Polyester mo Fu'a
Fa'a'ofuofu ie lalagaina Polyester mo Fu'a
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Fa'a'ofuofu ie lalagaina Polyester mo Fu'a |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester,Ie Fa'aloaloa |
| Vaitusi | Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o, Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o |
| Mafiafia | Mamafa mama |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 110gsm±5g) |
| Talosaga | Ftuai,fa'ailoga |
| Lautele maualuga | 3.2/5m |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. fu'a o le matafaga
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










