Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric mo le Lomitusi Sublimation
Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric mo le Lomitusi Sublimation
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | ie polydex sublimation roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric mo le Sublimation Printing |
| Fa'amatalaga | Ie lalagaina 100% polyester, upega |
| Vaitusi | Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o, Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o |
| Mafiafia | Mamafa mama |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 145gsm±5g) |
| Talosaga | 'Au'au, Ta'avale, Ie Feleta, Ato, Ie moega, Palanikeke |
| Lautele maualuga | 58/60" |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. fu'a o le matafaga
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










