Tele Fa'apitoa 70g, 90g, 100g Pepa Lomitusi Fa'asu'u Lanu Fa'aliliuina o le Vevela
Tele Fa'apitoa 70g, 90g, 100g Pepa Lomitusi Fa'asu'u Lanu Fa'aliliuina o le Vevela
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Ie Fa'alava Fa'apitoa mo le Lomiaina o le Polyester Lanu Atoa |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester |
| Vaitusi | Lomitusi fesiita'i vevela, Lomiga numera, Lomiga silika |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | pa'epa'e mama |
| Mamafa | 70g,90g,100g |
| Talosaga | lavalava; ie; ofu, ie pupuni |
| Stele | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. fu'a o le matafaga
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










