Ie Tafe Lolomi Sublimation Lanu Polyester Fa'apitoa mo le Fa'atulagaina
Ie Tafe Lolomi Sublimation Lanu Polyester Fa'apitoa mo le Fa'atulagaina
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Ie Polyester Dye Sublimation Printing Canvas |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester |
| Vaitusi | lomitusi inkjet, lomitusi numera |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 110gsm±5g) |
| Talosaga | Fu'a, Fa'aaliga, Moli i luma, ma isi mea faapena |
| Lautele maualuga | 90-250cm |
| Umi masani | 80m/100m/150m/ta'avale tele |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. Teuteuga o le fale
2. toe gaosia o ata
3. ie e fa'amalamalamaina i tua
4. pusa moli
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










