Ie Fa'ata'ita'i Fa'apitoa mo le Lolomiina o le Polyester Lanu Atoa, Ie La'au Fa'asu'u-Valivali Maualuga mo Fa'aaliga Fefa'ataua'iga i le Fale
Ie Fa'ata'ita'i Fa'apitoa mo le Lolomiina o le Polyester Lanu Atoa, Ie La'au Fa'asu'u-Valivali Maualuga mo Fa'aaliga Fefa'ataua'iga i le Fale
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Ie Fa'alava Fa'apitoa mo le Lomiaina o le Polyester Lanu Atoa |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester |
| Vaitusi | Lomitusi fesiita'i vevela, Lomiga numera, Lomiga silika |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 150gsm±5g) |
| Talosaga | Aiga, Fafo, Faletalimalo, Faaipoipoga, Pati, Taumafataga |
| Lautele maualuga | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. fu'a o le matafaga
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










