Pepa Fa'asalalau Lanu Fa'asu'u Saina Lolomiina i Guangzhou Pepa Fa'asalalau Fa'asu'u Fa'aliliu 50g 70g 90g 100g
Pepa Fa'asalalau Lanu Fa'asu'u Saina Lolomiina i Guangzhou Pepa Fa'asalalau Fa'asu'u Fa'aliliu 50g 70g 90g 100g
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Pepa Fa'aliliuina o le Fa'asu'u Lanu |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester,Ie Fa'aloaloa |
| Vaitusi | Lomitusi Sublimation |
| Mafiafia | Mamafa mama |
| Lanu | Pa'epa'e Mama |
| Mamafa | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Talosaga | Laei, ie, ofu, ie pupuni |
| Lautele maualuga | 3.2/5m |
| Umi masani | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Maualuga le fua faatatau o fesiitaiga
Talosaga:
1. pa puipui
2. fu'a o le matafaga
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










