260gsm Lanu Sublimation Backlit Material Lamolemole Lalagaina Polyester ma le Fa'asalalauina Lelei o le Malamalama ma le Fa'atinoga o Lanu
260gsm Lanu Sublimation Backlit Material Lamolemole Lalagaina Polyester ma le Fa'asalalauina Lelei o le Malamalama ma le Fa'atinoga o Lanu
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Mea Fa'a-Sublimation Lanu, Polyester Lalagaina Lamolemole |
| Fa'amatalaga | 100%Poliester |
| Vaitusi | Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o, Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | pa'epa'e luma ma uliuli tua |
| Mamafa | 260gsm±5g) |
| Talosaga | I fafo, fu'a, lalagaina & lalagaina |
| Lautele maualuga | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Pepa Kraft / paipa malo |
Fa'amatalaga:
1.E le susu
2. Tete'e i Loimata
3. Vave mago
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. Laei Fa'amalositino
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










