Ie Lalagaina 250gsm e Puipui ai Fu'a e Puipui ai Itu e Lua mo le Fa'a'ofuina o Vali
Ie Lalagaina 250gsm e Puipui ai Fu'a e Puipui ai Itu e Lua mo le Fa'a'ofuina o Vali
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Ie Lalagaina e Puipuia ai le Fa'a'ofuofu mo Itu Fa'alua e Fa'a'ofu ai le Vali |
| Fa'amatalaga | Ie lalagaina poloka fa'atolu 100% polyester |
| Vaitusi | lomitusi inkjet, lomitusi numera |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | fausaga pa'epa'e / uliuli / pa'epa'e |
| Mamafa | 250gsm±5g) |
| Talosaga | lima tautau, fu'a itu lua |
| Lautele maualuga | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Umi masani | 80m/100m/150m/ta'avale tele |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Tete'e i le Mu
Talosaga:
1. Teuteuga o le fale
2. toe gaosia o ata
3. ie e fa'amalamalamaina i tua
4. pusa moli
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










