180gsm Polyester ie Dye Sublimation Transfer Printing Backlit ie mo le pusa moli taualuga
180gsm Polyester ie Dye Sublimation Transfer Printing Backlit ie mo le pusa moli taualuga
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | Lomitusi Fa'aliliuina o le Sublimation mo Ie Polyester ma le Backlit |
| Fa'amatalaga | 100% ie Polyester Dye Sublimation |
| Vaitusi | Vaitusi fa'asu'u vali/fa'aliliuina/Latex/UV |
| Mafiafia | Mamafa mama |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Talosaga | ie fu'a/ie fu'a |
| Lautele maualuga | 1-3.2m |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E leai se PVC/E leai se Phthalate
2. Tete'e i Loimata
3. tete'e i le UV
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. Teuteuga o le Fale
2. Aluga-Ie
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










