100D Pongee Fu'a Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fa'ie vaivai, faigofie ona suisui, Fu'a
100D Pongee Fu'a Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fa'ie vaivai, faigofie ona suisui, Fu'a
Fa'amatalaga o Oloa:
| Igoa o le Oloa | 100D Pongee Flag Sublimation Fa'alanu ie |
| Fa'amatalaga | oxford,100%Poliester |
| Vaitusi | Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o, Fa'aliliuina o Pepa Fa'a-Vai Sa'o |
| Mafiafia | Mamafa Feololo |
| Lanu | W'oti |
| Mamafa | 100gsm±5g) |
| Talosaga | I fafo, fu'a, lalagaina & lalagaina |
| Lautele maualuga | 90-320cm |
| Umi masani | 100m/120m |
| Taimi muamua | 20-30 aso faigaluega |
| Afifi | Hpaipa ard ma taga lalaga po'o ata tifaga ea |
Fa'amatalaga:
1.E le susu
2. Tete'e i Loimata
3. Vave mago
4. Fa'alelei i le siosiomaga
5. Fa'asusu lelei
Talosaga:
1. pa puipui
2. Laei Fa'amalositino
3. fu'a fulufulu manu
4. Fafo
Tusi lau savali iinei ma lafo mai ia i matou










