100D Pongee vlajková látka sublimačné farbenie priamym atramentovým tlačením 100gsm polyesterová prázdna látka mäkká ľahko šiteľná vlajková látka
100D Pongee vlajková látka sublimačné farbenie priamym atramentovým tlačením 100gsm polyesterová prázdna látka mäkká ľahko šiteľná vlajková látka
Popis produktov:
| Názov produktu | Vlajková látka, sublimačné farbenie, priama atramentová tlač, 100 g/m² |
| Popis | 100% polytester |
| Atrament | Sublimačný priamy prenos farby, sublimačný prenos papiera |
| Hrúbka | Ľahká |
| Farba | Wbiely |
| Hmotnosť | 68 g/70 g/75 g/100 g/110 g/m² |
| Aplikácia | Foneskorenia,bannery,displeje |
| Maximálna šírka | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Štandardná dĺžka | 100 m/120 m |
| Dodacia lehota | 20-30 pracovných dní |
| Balík | Htvrdá trubica s tkanými vreckami alebo vzduchovými bublinkami |
Vlastnosti:
1. Vodotesný
2. Odolný voči roztrhnutiu
3. Rýchloschnúci
4. Odolnosť voči vetru
5. Dobrá penetrácia
Aplikácia:
1. sieťový plot
2. Športové oblečenie
3. vlajky z pierok
4. Vonku
Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju










