Material textil pentru steaguri, 100D, poliuretanic, vopsit prin sublimare, cu jet de cerneală directă, 100 g/m², material textil moale, ușor de cusut, pentru steaguri
Material textil pentru steaguri, 100D, poliuretanic, vopsit prin sublimare, cu jet de cerneală directă, 100 g/m², material textil moale, ușor de cusut, pentru steaguri
Descrierea produselor:
| Nume produs | Vopsire prin sublimare cu jet direct de cerneală pentru țesături tip steag 100gsm |
| Descriere | 100% poliester |
| Cerneală | Submersiune directă cu colorant, transfer de hârtie cu submersiune cu colorant |
| Grosime | Ușor |
| Culoare | Walb |
| Greutate | 68g/m²/70g/m²/75g/m²/100g/m²/110g/m² |
| Aplicație | Fîntârzieri,bannere,afișaje |
| Lățime maximă | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Lungime standard | 100m/120m |
| Perioada de graţie | 20-30 de zile lucrătoare |
| Pachet | Htub ard cu pungi țesute sau pelicule cu bule de aer |
Caracteristici:
1. Impermeabil
2. Rezistent la rupere
3. Uscare rapidă
4. Rezistență la vânt
5. Penetrare bună
Aplicație:
1. gard din plasă
2. Îmbrăcăminte sport
3. steaguri cu pene
4. În aer liber
Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă










