Tkanina flagowa Pongee 100D, barwiona metodą sublimacji, druk atramentowy bezpośredni, 100 g/m2, miękka, łatwa do szycia tkanina flagowa
Tkanina flagowa Pongee 100D, barwiona metodą sublimacji, druk atramentowy bezpośredni, 100 g/m2, miękka, łatwa do szycia tkanina flagowa
Opis produktu:
| Nazwa produktu | Tkanina flagowa, barwienie sublimacyjne, bezpośredni druk atramentowy, 100 g/m2 |
| Opis | 100% Polytester |
| Atrament | Dye Sub Direct, Dye Sub Paper Transfer |
| Grubość | Lekki |
| Kolor | Wbiały |
| Waga | 68 g/m2/70 g/m2/75 g/m2/100 g/m2/110 g/m2 |
| Aplikacja | Fopóźnienia,banery,wyświetlacze |
| Maksymalna szerokość | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Długość standardowa | 100m/120m |
| Czas realizacji | 20-30 dni roboczych |
| Pakiet | Hrura z tkanymi workami lub foliami bąbelkowymi |
Cechy:
1. Wodoodporny
2. Odporny na rozdarcie
3.Szybkoschnące
4. Wiatroodporny
5. Dobra penetracja
Aplikacja:
1. ogrodzenie siatkowe
2.Odzież sportowa
3.flagi piórowe
4. Na zewnątrz
Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas










