Groothandel in witte papierrollen van hoge kwaliteit, 100 g/m², aanpasbare afmetingen, hoge transfersnelheid, geschikt voor jersey sublimatieprintstoffen en textiel.
Groothandel in witte papierrollen van hoge kwaliteit, 100 g/m², aanpasbare afmetingen, hoge transfersnelheid, geschikt voor jersey sublimatieprintstoffen en textiel.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Sublimatieprintstoffen van jersey met een hoge transfersnelheid |
| Beschrijving | Toegepast op dispersie-inkt en polyesterweefsel. |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Fvertragingen,banners |
| Maximale breedte | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. Waterdicht
2. Scheurvast
3. Sneldrogend
4. Winddicht
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. Sportkleding
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










