Polyester gebreide stof op rol, geschikt voor sublimatieprinten op vlaggen.
Polyester gebreide stof op rol, geschikt voor sublimatieprinten op vlaggen.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Polyester gebreide stof op rol, geschikt voor sublimatieprinten op vlaggen. |
| Beschrijving | 100% polyester,Rekbare stof |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Lichtgewicht |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 110 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Fvertragingen,banners |
| Maximale breedte | 3,2/5m |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. strandvlaggen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










