Op maat gemaakt formaat 70g, 90g, 100g sublimatieprintpapier voor warmteoverdracht
Op maat gemaakt formaat 70g, 90g, 100g sublimatieprintpapier voor warmteoverdracht
Productbeschrijving:
| Productnaam | Op maat gemaakte, full-color bedrukte polyester spanstof |
| Beschrijving | 100% polyester |
| Inkt | Warmteoverdrachtsdruk, digitale druk, zeefdruk |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | puur wit |
| Gewicht | 70 g, 90 g, 100 g |
| Sollicitatie | kleding; textiel; kledingstuk, gordijn |
| Size | 17"/42 cm25"/61CM, 73"/183CM |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. strandvlaggen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










