Op maat gemaakt ontwerp polyester sublimatieprintstof canvas
Op maat gemaakt ontwerp polyester sublimatieprintstof canvas
Productbeschrijving:
| Productnaam | Polyester sublimatieprintstof canvas |
| Beschrijving | 100% polyester |
| Inkt | inkjetprinten, digitaal printen |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 110 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Vlaggen, displays, frontverlichting, enz. |
| Maximale breedte | 90-250 cm |
| Standaardlengte | 80m/100m/150m/jumbo rol |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. Huisdecoratie
2. Kunstreproductie
3. achtergrondverlichte stof
4.lichtbak
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










