Tafelkleed van hoogwaardig polyester met full-color print, geschikt voor beurzen en tentoonstellingen.
Tafelkleed van hoogwaardig polyester met full-color print, geschikt voor beurzen en tentoonstellingen.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Op maat gemaakte, full-color bedrukte polyester spanstof |
| Beschrijving | 100% polyester |
| Inkt | Warmteoverdrachtsdruk, digitale druk, zeefdruk |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 150 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Thuis, Buiten, Hotel, Bruiloft, Feest, Banket |
| Maximale breedte | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. strandvlaggen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










