sublimatiepapier op rol, geproduceerd in een Chinese fabriek in Guangzhou. Transfer sublimatiepapier verkrijgbaar in de gewichten 50 g, 70 g, 90 g en 100 g.
sublimatiepapier op rol, geproduceerd in een Chinese fabriek in Guangzhou. Transfer sublimatiepapier verkrijgbaar in de gewichten 50 g, 70 g, 90 g en 100 g.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Transferpapier voor sublimatieprinten |
| Beschrijving | 100% polyester,Rekbare stof |
| Inkt | Sublimatieprinter |
| Dikte | Lichtgewicht |
| Kleur | Zuiver wit |
| Gewicht | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Kleding, textiel, kledingstuk, gordijn |
| Maximale breedte | 3,2/5m |
| Standaardlengte | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Hoogste overdrachtsrendement
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. strandvlaggen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










