Reclamedrukmateriaal, sublimatie vlagdoek, bannerstof, textielfolie, gebreide polyester sublimatie vlagdoekrol
Reclamedrukmateriaal, sublimatie vlagdoek, bannerstof, textielfolie, gebreide polyester sublimatie vlagdoekrol
Productbeschrijving:
| Productnaam | Textielwikkel van gebreid polyester met sublimatieprint |
| Beschrijving | 100% polyester,Plaid |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Lichtgewicht |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 110 g/m² of op maat gemaakt |
| Sollicitatie | Fvertragingen,banners |
| Maximale breedte | 1-3,2 m |
| Standaardlengte | 100m/110yards |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij, milieuvriendelijk
2. Scheurvast
3. Produceerbaar gerecycled garen
4. Kleurversterking
5. Kreukbestendig
Sollicitatie:
1. Gebreide wikkel
2. strandvlaggen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










