260 g/m² sublimatieprintmateriaal met backlit-effect, glad geweven polyester met uitstekende lichtdoorlatendheid en kleurweergave.
260 g/m² sublimatieprintmateriaal met backlit-effect, glad geweven polyester met uitstekende lichtdoorlatendheid en kleurweergave.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Sublimatieprint met achtergrondverlichting, glad geweven polyester |
| Beschrijving | 100% polyester |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | witte voorkant en zwarte achterkant |
| Gewicht | 260 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Buitenbanner, geweven en gebreid |
| Maximale breedte | 1,07 m / 1,27 m / 1,37 m / 1,52 m |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Kraftpapier / harde buis |
Functies:
1. Waterdicht
2. Scheurvast
3. Sneldrogend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. Sportkleding
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










