Geweven, ondoorzichtige stof van 250 g/m² voor sublimatieprinten, dubbelzijdige ondoorzichtige vlaggen
Geweven, ondoorzichtige stof van 250 g/m² voor sublimatieprinten, dubbelzijdige ondoorzichtige vlaggen
Productbeschrijving:
| Productnaam | Geweven, ondoorzichtige stof voor sublimatieprinten, dubbelzijdig te gebruiken. |
| Beschrijving | 100% polyester getextureerde drievoudig geweven verduisteringsstof |
| Inkt | inkjetprinten, digitaal printen |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | wit/zwart/witte structuur |
| Gewicht | 250 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | ophangmouwen, dubbelzijdige vlaggen |
| Maximale breedte | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standaardlengte | 80m/100m/150m/jumbo rol |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Vlamvertragend
Sollicitatie:
1. Huisdecoratie
2. Kunstreproductie
3. achtergrondverlichte stof
4.lichtbak
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










