180 g/m² polyesterstof, geschikt voor sublimatieprint en backlit printen, voor plafondlichtbakken.
180 g/m² polyesterstof, geschikt voor sublimatieprint en backlit printen, voor plafondlichtbakken.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Polyesterstof sublimatie transferprint met achtergrondverlichting |
| Beschrijving | 100% polyester sublimatiestof |
| Inkt | Sublimatie-inkt/transfer/latex/UV |
| Dikte | Lichtgewicht |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 50-550 g/mg/sm(±5g) |
| Sollicitatie | Bannerstof/Vlagstof |
| Maximale breedte | 1-3,2 m |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. PVC-vrij / ftalaatvrij
2. Scheurvast
3. UV-werend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. Woondecoratie
2. Textielkussen
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










