100D Pongee vlagstof, sublimatieverf, direct inkjet, 100 g/m² polyester, blanco stof, zacht, gemakkelijk te naaien.
100D Pongee vlagstof, sublimatieverf, direct inkjet, 100 g/m² polyester, blanco stof, zacht, gemakkelijk te naaien.
Productbeschrijving:
| Productnaam | 100D Pongee vlagstof sublimatieverf |
| Beschrijving | Oxford100% polyester |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Middelzwaar |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 100 g/m²±5g) |
| Sollicitatie | Buitenbanner, geweven en gebreid |
| Maximale breedte | 90-320 cm |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. Waterdicht
2. Scheurvast
3. Sneldrogend
4. Milieuvriendelijk
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. Sportkleding
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










