Gulungan Kertas Putih Borong Berkualiti Tinggi 100gsm Saiz Boleh Disesuaikan Kadar Pemindahan Tinggi Fabrik Cetakan Sublimasi Jersey Tekstil
Gulungan Kertas Putih Borong Berkualiti Tinggi 100gsm Saiz Boleh Disesuaikan Kadar Pemindahan Tinggi Fabrik Cetakan Sublimasi Jersey Tekstil
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Cetakan Sublimasi Jersey Kadar Pemindahan Tinggi Tekstil |
| Penerangan | Digunakan untuk menyebarkan dakwat dan fabrik poliester |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Permohonan | Fketinggalan,sepanduk |
| Lebar maksimum | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Kalis air
2. Tahan Koyak
3. Cepat Kering
4. Kalis Angin
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. Pakaian Aktif
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










