Pemejalwapan Pewarna Fabrik Rajutan Poliester Gulung untuk Bendera
Pemejalwapan Pewarna Fabrik Rajutan Poliester Gulung untuk Bendera
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Pemejalwapan Pewarna Fabrik Rajutan Poliester Gulung untuk Bendera |
| Penerangan | 100% Poliester,Fabrik Regangan |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Ringan |
| Warna | White |
| Berat | 110gsm (±5g) |
| Permohonan | Fketinggalan,sepanduk |
| Lebar maksimum | 3.2/5m |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. bendera pantai
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










