Fabrik Sublimasi Pewarna Poliester Putih Tenunan Fabrik Poliester Kalis Air Bercetak
Fabrik Sublimasi Pewarna Poliester Putih Tenunan Fabrik Poliester Kalis Air Bercetak
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Bendera Rajutan Sublimasi Pewarna |
| Penerangan | Fabrik 50D*T400,100% Poliester |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 75gsm(±5g) |
| Permohonan | Fketinggalan,sepanduk |
| Lebar maksimum | 160cm |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Kalis air
2. Tahan Koyak
3. Cepat Kering
4. Kalis Angin
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. Pakaian Aktif
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










