Kertas Percetakan Sublimasi Pewarna Pemindahan Haba Saiz Tersuai 70g,90g,100g
Kertas Percetakan Sublimasi Pewarna Pemindahan Haba Saiz Tersuai 70g,90g,100g
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Ketegangan Percetakan Poliester Warna Penuh Saiz Tersuai |
| Penerangan | 100% Poliester |
| Dakwat | Percetakan pemindahan panas, Percetakan digital, Cetakan Skrin Sutera |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | putih tulen |
| Berat | 70g, 90g, 100g |
| Permohonan | pakaian; tekstil; pakaian, langsir |
| Ssaiz | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. bendera pantai
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










