Kanvas Fabrik Percetakan Sublimasi Pewarna Poliester Reka Bentuk Tersuai
Kanvas Fabrik Percetakan Sublimasi Pewarna Poliester Reka Bentuk Tersuai
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Kanvas Fabrik Percetakan Sublimasi Pewarna Poliester |
| Penerangan | 100% Poliester |
| Dakwat | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 110gsm (±5g) |
| Permohonan | Bendera, Paparan, Lampu Depan, dll. |
| Lebar maksimum | 90-250cm |
| Panjang piawai | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. Hiasan rumah
2. pembiakan seni
3. fabrik bercahaya belakang
4. kotak cahaya
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










