Fabrik Ketegangan Percetakan Poliester Warna Penuh Saiz Tersuai Alas Meja Pewarna-Sublimasi Berkualiti Tinggi untuk Pameran Perdagangan Rumah
Fabrik Ketegangan Percetakan Poliester Warna Penuh Saiz Tersuai Alas Meja Pewarna-Sublimasi Berkualiti Tinggi untuk Pameran Perdagangan Rumah
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Ketegangan Percetakan Poliester Warna Penuh Saiz Tersuai |
| Penerangan | 100% Poliester |
| Dakwat | Percetakan pemindahan panas, Percetakan digital, Cetakan Skrin Sutera |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 150gsm (±5g) |
| Permohonan | Rumah, Luar, Hotel, Perkahwinan, Parti, Jamuan |
| Lebar maksimum | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. bendera pantai
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










